Fotografia okazjonalna

Oferta

Wykonujemy reportaże z uroczystości ślubu/wesela, chrzcin, komunii, studniówek i innych. Zajmujemy się również kręceniem filmów szkoleniowych, spotów reklamowych, imprez i konferencji firmowych, różnego rodzaju eventów (koncerty, zawody sportowe itp.)Posiadamy duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz upoważnienia do filmowania i fotografowania podczas uroczystości kościelnych. Duży nacisk kładziemy na rozwój naszej firmy, doskonalenie swoich umiejętności i zadowolenie klientów.

Wykonując fotografie dokumentujące ważne wydarzenia z życia naszych Klientów, dbamy o ich jak najlepszą jakość. By ją zapewnić, korzystamy z doskonałego sprzętu. Pracujemy na marki Canon, zapewniających doskonałą rozdzielczość i wiernie oddających barwy. Dzięki temu możemy w pełni oddać nastrój chwili.

Fotografie ślubne wykonuję na terenie całego kraju. Najczęściej jednak pracuję na terenie Województwa Małopolskiego, – okolic Nowego Sącza i w samym Nowym Sączu.

Posiadam zezwolenie wydane przez Diecezję Tarnowską. Przed każdym ślubem, jeżeli zdjęcia wykonuję w danym kościele po raz pierwszy, konsultuję się z księdzem celebransem, czy ma jakieś szczególne uwagi co do przebiegu mojej pracy podczas uroczystości.

Fotografia okolicznościowa

Eventy i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe to wydarzenia, na których nie może zabraknąć aparatu fotograficznego. Są bowiem nie tylko wyjątkowo spędzonym czasem, który chce się uwiecznić na zdjęciu, by móc wspomnieniami powracać do niego w nieskończoność, ale także momentami w gronie bliskich. Zdjęcia z takich imprez okolicznościowych są niezbędną pozycją w każdym albumie, którego przeglądanie sprawia niezaprzeczalną przyjemność, wywołując przy tym falę wzruszeń. Musi znaleźć się w nim miejsce dla ważnych wydarzeń z życia każdego człowieka, jak na przykład fotografia chrzcin, fotografia komunii czy fotografia ślubna. Aby móc w pełni cieszyć się zabawą i towarzystwem innych osób, najlepiej na taką okazję wynająć fotografa, który za pomocą aparatu fotograficznego zarejestruje każdy wyjątkowy event. Jako profesjonalista i pasjonat fotografii, oferuję wykonanie najwyższej klasy zdjęć z imprez okolicznościowych. Moja obecność na przyjęciu jest niezauważalna, dzięki czemu goście mogą w pełni świętować wyjątkowe chwile i cieszyć się obecnością w gronie najbliższych.

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna to królująca pozycja w albumie każdego szczęśliwego małżonka. Ślub uznany jest za jeden z najważniejszych, a zarazem najbardziej stresujących momentów w życiu.
Każda młoda para, a w szczególności panna młoda, pragnie, aby tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik – przepiękna suknia, udana ceremonia, zadowoleni goście, huczna zabawa i piękne fotografie, uwieczniające to wyjątkowe wydarzenie. Odpowiedni fotograf ślubny, który wykona wysokiej jakości zdjęcia, podkreślające magię ślubu, jest niemniej ważny niż przepyszne, weselne potrawy i znakomite wino. Fotografia ślubna jest pamiątką na całe życie, która przypomina małżonkom o tym najszczęśliwszym w ich życiu dniu. W pracy fotografa ważne jest nie tylko wprawne oko, ale także umiejętność wyczucia chwili i intuicja.
Jestem wielkim miłośnikiem fotografii, która jest dla mnie życiową pasją. Dzięki temu nie wykonuję swojej pracy mechanicznie, a poświęcam się jej w całości. Dlatego uchwycone przeze mnie ujęcia są tak głębokie i urzekające.

Fotografia Portretowa

Ze względu na brak określonych definicji, portret jest jedną z najciekawszych form fotografii. Jego tematem jest oczywiście człowiek. Portret fotograficzny, podobnie jak w malarstwie, jest obrazem ukazującym wygląd zewnętrzny danej osoby, a także, niekiedy również cechy jej osobowości. Najbardziej popularnymi formami są ukazanie samej głowy, popiersia, przedstawienie półpostaci lub też całej postaci. Nie istnieją jednak ścisłe założenia dotyczące tego co jest portretem, stąd wszystko zależy od inwencji i pomysłowości samego fotografującego. Portret może być zdjęciem pozowanym, często jednak sfotografowanie postaci podczas zwykłych, codziennych czynności może ukazać jej cechy lepiej niż dokładnie zaplanowane zdjęcie.

Dbałość o szczegóły takiej fotografii, zastosowanie odpowiedniego i profesjonalnego sprzętu oraz doświadczenie fotografa sprawia, że nie musisz obawiać się o efekt takiego portretu. Nie ma osób, które są niefotogeniczne. Naturalność wykonywanych fotografii, indywidualne podejście do każdego klienta, oraz tysiące już wykonanych portretów sprawiają, że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego.

Fotografia Rodzinna

Fotografia rodzinna to ponadczasowa pamiątka, za pomocą której z pokolenia na pokolenie przekazywana jest historia. Od najdawniejszych czasów ludzie pragnęli uwieczniać swoje podobizny. Początkowo utrwalali je na płótnie, a od XIX wieku na kliszy, za pomocą aparatu. Zebrana w albumie fotografia rodzinna jest niedającą się przecenić skarbnicą wspomnień o bliskich, której przeglądanie niejednokrotnie wywołuje radość i wzruszenie. Któż z nas, z nutą sentymentu, nie lubi popatrzeć na zdjęcia swoje i najbliższych, przenosząc się przy tym o kilka lat wstecz? Fotografia rodzinna to nie tylko kalejdoskop przeszłości, ale także doskonały prezent dla rodziców czy dziadków, którzy z wielką radością będą do niego wciąż powracać. Fotografia jest zamkniętym w obrazie fragmentem przeszłości, dlatego powinny przetrwać w jak najlepszym stanie długie lata. Małopolska to region, w którym nie brak magicznych miejsc i widoków. Tu też prowadzę swoje profesjonalne studio fotograficzne, w którym wykonuje iście bajkowe fotografie rodzinne, stanowiące doskonałą pamiątkę dla Ciebie i Twoich bliskich.

Z chęcią wykonuję fotografie rodzinne w plenerze, gdzie kreatywność zostaje pobudzona, a zdjęcia podkreślone urokiem krajobrazu.

Fotobudka

Specjalizujemy się w obsłudze imprezowych fotobudek, czyli automatów, które robią i drukują zdjęcia. Fotobudki pozwalają na samodzielne wykonywanie zdjęć przez gości,
przebranych w zabawne peruki i wąsy. Obsługa na ekranie dotykowym jest bardzo intuicyjna, dlatego nawet najmłodsi chętnie uczestniczą w zabawie.
Po kilku sekundach zdjęcia są drukowane w postaci spersonalizowanych wydruków. Goście od razu dostają pamiątkę z Twojej imprezy i świetnie się przy tym bawią.
Jeżeli szukasz niezapomnianej atrakcji na Event, Wesele, Imprezę Firmową, Akcję Promocyjną czy Wydarzenie Okolicznościowe, nie mogłeś trafić lepiej.
Fotobudka jest gwarancją udanej imprezy !

Z chęcią wykonuję fotografie rodzinne w plenerze, gdzie kreatywność zostaje pobudzona, a zdjęcia podkreślone urokiem krajobrazu.

DYNAMIKA, ENERGIA, BOGACTWO KOLORÓW, RADOŚĆ NA PRZEMIAN ZE WZRUSZENIEM TO NASZE PODSTAWOWE ZASADY. NASZYM GŁÓWNYM CELEM JEST TO, ABY FILM WYGLĄDAŁ JAK FILM KINOWY. NASZYM KLIENTOM PRZEKAZUJEMY STARANNIE WYSELEKCJONOWANY MATERIAŁ. STAWIAMY SZCZEGÓLNY NACISK NA JAKOŚĆ NASZYCH ZDJĘĆ. KAŻDE ZDJĘCIE JEST OSTRE I ODPOWIEDNIO DOŚWIETLONE.WSZYSTKIE FOTOGRAFIE PODDAWANE SĄ OBRÓBCE KOMPUTEROWEJ (BALANS BIELI, NASYCENIE BARW ITP…). ZDJĘCIOM, KTÓRE TRAFIAJĄ DO ALBUMU LUB FOTO-KSIĄŻKI POŚWIĘCAMY SZCZEGÓLNIE DUŻO PRACY.

Całą procedurę obróbki zdjęć oraz filmu realizujemy za pomocą jednych z najlepszych na świecie narzędzi do tego celu, cenionego producenta specjalistycznego oprogramowania, firmy Adobe.

ADOBE CREATIVE CLOUD 2015

Bardzo często w mojej pracy fotografa pada zapytanie od klientów „Czy obrabia Pan zdjęcia przed oddaniem?
Odpowiedź oczywiście brzmi – Tak.
Nigdy nie oddaję zdjęć tzw. prosto z aparatu. To oczywiste, że chcecie, aby zdjęcia z każdej sesji wyglądały jak najlepiej, a Wy na nich pięknie, elegancko, korzystnie. Tym bardziej na zdjęciach z tak ważnej uroczystości jaką jest ślub. Czyż nie dlatego, kobiety są zazwyczaj świetnie przygotowane – wizyta u fryzjera, wizażystki i często manicurzystki? Panowie również, co raz częściej korzystają z zabiegów kosmetycznych.

Dlatego na to, jak wyglądacie na zdjęciach, ma wpływ 5 elementów: Wy, fotograf, kadr zdjęcia (ujęcie), makijaż i obróbka graficzna.