Możliwość trwałego nadruku metodą sitodruku, złocenia na gorąco i tłoczenia wg wzoru klienta

Teczki reklamowe

Produkujemy funkcjonalne teczki oraz okładki na dokumenty, dyplomy itp. zgodnie z zamówieniem i sugestiami klienta. Proponujemy różnorodne materiały pokryciowe od zwykłych materiałów introligatorskich po bardzo eleganckie materiały skóropodobne, które sprawią, że produkt nie zniszczy się przez wiele lat. Możemy wykonać tłoczenie każdego napisu lub logo firmy, co nadaje teczkom indywidualny charakter.

Funkcjonalne, estetyczne, przydatne na każde spotkanie, pozwalające na skompletowanie materiałów konferencyjnych lub innych dokumentów, bez konieczności ich dziurkowania. Wykonane z materiału introligatorskiego.

Teczki i okładki prosto od producenta

Teczki ofertowe

Teczki firmowe, teczki z nadrukiem, teczki reklamowe, czy teczki ofertowe to najwłaściwsze produkty wykorzystywane przy przedstawianiu ofert handlowych lub usługowych szczególnie wtedy, gdy dokumentacja składa się z wielu kartek i nie zawsze takich samych. Teczka ofertowa to podstawowe narzędzie pracy każdego przedstawiciela danej firmy, czy to handlowca, architekta, agenta ubezpieczeniowego, lub też nieruchomości.

Wykonujemy wszystko, co potrzebne, aby twoja firma zyskała na wizerunku i reklamie. Bogata oferta wzorów, pełna paleta kolorów, najwyższej jakości materiały składają się na precyzyjne wykonanie zamówionego produktu. Do tego doskonały druk, który wykonujemy daje gwarancję, że Klient będzie dumny ze zrealizowanego zamówienia.

Nasze teczki reklamowe charakteryzują:
– różne rodzaje surowca do wyboru (kreda, karton)
– możliwość zadruku w pełnym kolorze
– różne opcje uszlachetnienia folią, błysk, mat lub lakierem UV
– różne formaty wykrojników dające możliwość doboru idelanego wzoru teczki (w tym różne grubości grzbietu)
– możliwość stworzenia teczki z dwoma lub trzema skrzydłami oraz do każdego wzoru teczki opcja zamontowania gumki

Istniejemy od 1990 roku i nieustannie się rozwijamy. Odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów, wciąż poszerzamy swą ofertę.

Zapraszamy do składania zapytań na sandawilla@wp.pl